PDR – BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME

PDR – BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME NEDİR?

PDR – BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME dış etkenlerden sonra araç kaporta bölümünde meydana gelen, boyanın etkilenmediği, 5 cm kadar kaportada olan göçüklerin özel aletlerle aracınızın orijinalliğine dokunmadan, boya işlemi yapılmadan eski haline getirilme tekniğine Boyasız Göçük Düzeltme denir. Pdr yani boyasız göçük düzeltme işlemi, eski geleneksel yöntemler olan boya ve aksamlar üzerinde uygulamaya gidilmeden yapılan uygulamadır.

Doluda meydana gelen göçükler, park hasarları, aracınızın boyasına zarar vermediği takdirde özel onarım ekipmanlarıyla orijinal haline getirilir.

Bu mini onarım uygulamalar neticesinde dolu, ufak çarpma ve park hasarları kaporta bölümünde meydana gelen hasarlar, ölçü, limit ne olursa olsun uygulama yapılarak aracınızın ilk halini alır.

Peki Boyasız Göçük Düzeltmenin Faydaları Nelerdir?

  • Aracınızın orijinalliği bozulmadan ilk gün görüntüsü elde edersiniz.
  • Gebze Bu Oto Servis garantisiyle aracınız hasar almadan orijinal kalır.
  • Boyasız Göçük Düzeltme ile aracınız ikinci el satışında değer kaybına uğramaz.
  • Boyasız Göçük Düzeltme sayesinde ileriye dönük yüksek maliyetler ödemekten kurtulursunuz.

Boyasız Göçük Düzeltme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Boyasız göçük düzeltme işlemin de, üzerinde göçük bulunan kısmın arkasına özel aletlerle ulaşarak dışa doğru masaj yöntemiyle yapılır. Bu tekniği yapan firma sayısı oldukça azdır. 

Göçük düzeltme işleminde otomobilin arkasına ulaşılamayacak noktalarda Kapı direkleri gibi alanlar da BU OTO SERVİS YAPIŞTIRMALI GÖÇÜK DÜZELTME sistemi uygulanır.

Ekili bir sonuç ortaya çıkmaması için saçın uzamamış ve boya kısmında bir zedelenme olmaması gerekir. Daha önce hasar görmüş, boyanmış kısımlarda bu onarım tekniği uygulanamaz. Böyle durumlarda macun ve boyanın çatlama olasığı oldukça yüksektir.

Sizler de Bu Oto servis garantisiyle Boyasız Göçük Düzeltme hizmeti almak isterseniz hemen bizle iletişime geçebilirsiniz.