Gebze Oto Servis Hizmetleri

Gebze oto servis hizmetleri 7 gün 24 saat firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Araçlarınızda meydana gelen arızaların tamiri ya da rutin bakım işlemleri sizlere belirtilen zamana kadar tamamlanmakta ve teslim sağlanmaktadır. Firmamız iş prensiplerinin başına verdiği sözü tutmayı koymuştur. Uzun yıllar Gebze bölgesinde verilen oto servis hizmeti alanında uzman ustalar ile yürütülmektedir. Verilen her türlü tamir ve bakım hizmeti profesyoneldir. Firmamız yedek parça konusunda da sizlere destek olmakta ve tamir sırasında bu yedek parçalardan yararlanmaktadır. Tamir yapılır iken çoğunlukla orijinal yedek parça kullanılmaktadır. Ancak sizlerin talep etmesi durumunda yan sanayi yedek parçalardan da yararlanılabilmektedir. Teknik servisimiz tarafından yapılan tüm işlemler garanti kapsamı altındadır.

Gebze Oto Servis Avantajları

Gebze oto servis hizmetleri müşterilerine pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Bu avantajlar aşağıda maddeler halinde özetlenmiştir:

  • Hızlı hizmet: Müşteriler, firmamız müşteri temsilcileri tarafından ilk olarak bir randevu sistemine tabi tutulmaktadır. Randevu sistemi müşterilerin müsait oldukları zamanlara göre bir randevu ayarlamakta ve bunu müşterilere bildirmektedir. Müşterilerin yalnızca randevu saatinden yaklaşık olarak 15 dakika önce firmamızda olması yeterlidir. Erken gelinmesine gerek kalmadığı için zamandan tasarruf sağlamaktadır.
  • Pratik hizmet: Ustalarımız tarafından firmamızda verilen pratik hizmet sayesinde araçlar kısa sürede muayene olmakta, hasarları tespit edilmekte ve gerekli onarımlar kaliteli çıkma parçalar ile sağlanmaktadır. Tüm bu işlemlerin sonucunda araçlar sahiplerine eski performanslarına geri kavuşturulmuş şekilde teslim edilmektedir.
  • Yetkin hizmet: Değerli müşterilerimize Gebze oto servis hizmetleri sunan en yetkili ustalar, sertifikalı bir şekilde Gebze firmamızda çalışmaktadır.
  • Yenilikçi hizmet: Firmamızdaki tüm çalışanlarımız yenilikçi, her türlü riske duyarlı ve sorunları anlık olarak gideren kişiler arasından seçilmiştir. Bu sayede aracınızdaki sorun ne olursa olsun hızlı bir çözüm bulunmaktadır.
  • Tecrübeli kişiler tarafından verilen hizmet: Gebze firmamız 10 yılı aşkın süredir oto servis, oto bakım ve onarım gibi işlemlerde sizlere destek olmaktadır.
  • Garantili ve şeffaf hizmet: Araçlarınız üzerinde yapılan her türlü hizmet garanti altındadır. Ayrıca işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde tüm şeffaflığı ile gerçekleştirilmektedir.

Gebze Oto Servis Hizmet Fiyatları

Gebze oto servis hizmetleri en uygun fiyat garantisi ile araçların bakımını, onarımını yapmakta; gerekli olduğu takdirde araçların parça değişimini sağlamaktadır. Oto servis fiyatlarımızda müşteri bazlı fiyat politikası izlenmektedir. Bu nedenle müşteriler yalnızca araçlarında yapılan işlem ve verilen emek kadar para ödemekte, gereksiz yere masraf yapmak zorunda kalmamaktadır. Gerek banka kartı gerekse de kredi kartı ile yapılabilen ödemelerde müşterilerimiz nakit de tercih edebilir. Aracınıza yıllık ya da aylık periyodik bakımları yaptırmadan önce bize danışmanız hem bizim hem de sizin açınızdan çok daha iyi olacaktır. Sunulan her hizmet, %100 müşteri memnuniyeti kapsamı altında yürütülmektedir. Müşterilerin araçlarını aldıktan sonra yüzlerinde oluşan mutluluk, ekibimizin de motivasyon kaynağı olmaktadır. Gebze en iyi oto servis yazımızı da buradan okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın