LİDER FİRMAYIZ

Bölgenin en yetkin ve sertifikalı ustaları ile sorumluluğa dayalı, profesyonel, yenilikçi, yönlendirici, garantili, her türlü riske duyarlı, sorunları zamanında gideren, aynı zamanda dürüst çalışmayı prensip edinmiş Gebze BuOto Servis, 10 yıllık tecrübesi ile fark yaratan servis hizmet anlayışı ile Gebze/KOCAELİ Bölgesinde hizmet vermektedir.

Periyodik Bakım, Yağ ve Filtre Değişimi, Motor Tamir ve Bakımı, Triger Bakımı, Baskı Balata Değişimi, Fren Bakım ve Tamiri, Disk ve Balata Değişimi, Bilgisayarlı Arıza Tespit, Bilgisayarlı Far Ayarı, Yedek Parça başta olmak bakım ve onarım hizmetlerini ustalarımız yerine getirmektedir. 

Gebze BuOto Servis’de gerek periyodik bakımlar, gerekse onarım ve hizmetlerin tümü, kaliteli yedek parça ve en gelişmiş teknolojideki ekipmanlarla, son derece güven verici bir şekilde yapılır.

Gebze BuOto Servis’de, yedek parça stokuyla aracınızın ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça ve aksesuarı uzman bir kadro tarafından, gelişmiş stok kontrol sistemiyle takip etmekte ve istenen zamanda tedarik edilmektedir.

Profesyonel Hizmet

Aracınızda meydana gelen yazılımsal, donanımsal, mekanik ve analog tüm sorunlarda sertifikalı ustalar ile hizmet verilmektedir.

şeffaflık

Servisimizde sunulan hizmetlerde aracınız servis kapısından girdikten sonra size teslim edilinceye kadar geçen sürede tüm işlemler şeffaf olarak yerine getirilmektedir.

%100 Müşteri memnuniyeti

Sunduğumuz hizmetlerde kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyeti ilk önceliklerimiz arasında yer almaktadır.

Orjinal Yedek

Servisimizde sunulan hizmetlerde aracınızda tespit edilen arızalar sonucu yapılan müdahalelerde %100 Orjinal Yedek Parça kullanılarak onarımı yapılmaktadır.

VİZYONUMUZ

Gebze BuOto Servis olarak,  tüm periyodik bakım, tamir ve arıza tespit işlemlerinde kaliteli yedek parça ve ekipmanlar kullanılarak, sunulan hizmetlerimizde tamamen şeffaf süreç izlenmekte ve tecrübeli/uzman teknisyenlerimiz ile her zaman sizin memnuniyetiniz için çalışmak önceliğimizdir.
 

MİSYONUMUZ

Gebze BuOto Servis olarak, Kocaeli, İzmit ve çevresinde tüm marka araç ve modellerin bakım, onarım ve profesyonel desteğini sağlarken, orjinal yedek parça kullanmak, kaliteli hizmet ve mutlu müşteri misyonumuz ile size hizmet vermektenden mutluluk duymaktayız. 

MUTLU MÜŞTERİ
kurumsal müşteri
YILLIK profesyonel destek

Adresimiz

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bizi Arayın

0539 794 3286

MAIL

info@buotoservis.com

çalışma saatleri

Pazartesi-Cumartesi: 08:00-19:30

RANDEVU AL